Napisz to Pięknie: Norwid cz.2

Druga odsłona naszego fascynującego cyklu warsztatów „Napisz to pięknie: Norwid” przyniosła kolejną porcję artystycznych przeżyć i nowych umiejętności. Tym razem zanurzyliśmy się w świat wielkich liter, eksplorując ich majestat i elegancję. Zobaczcie, jak nam poszło!

🔠 Sukcesy na warsztatach!

W przeciągu zaledwie 6 godzin intensywnej pracy udało nam się przećwiczyć cały alfabet. Niesamowite zaangażowanie i talent uczestników doprowadziły nas do tego punktu, gdzie jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

📆 Zapraszamy na wielki finał

Już 7️⃣ kwietnia, o godzinie 10:00 spotykamy się w Muzeum Cypriana Norwida w Dębinkach na finałowym spotkaniu naszego cyklu. Będzie to wyjątkowa okazja do wspólnego przepisywania fragmentów dzieła Norwida „Rzecz o wolności słowa”. Dołączą do nas zaproszeni goście z lokalnych grup kaligraficznych z Klembowa, Radzymina, Tłuszcza, Wołomina i Zabrodzia, aby razem świętować sztukę pięknego pisania.

🖼️ Wystawa prac

Efekty naszego wspólnego pisania, a także prace stworzone podczas całego cyklu warsztatów, będzie można podziwiać na specjalnej wystawie w Pałacu w Dębinkach. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak słowa przekształcają się w dzieła sztuki.

👀 Dołączcie do nas!

Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy, aby stać się częścią twórczej społeczności i podziwiać piękno kaligrafii. Bądź z nami podczas tego niezwykłego dnia, świętując słowa i ich moc.

🤝 Wydarzenie organizowane jest przez Annę Malesińską – kaligrafkę z Fundacji “Natura Rzeczy”, oraz Stowarzyszenie Aktywne Zabrodzie.

Zdjęcia: Karol Krusiec / statimotion