Sportowy maj w Stowarzyszeniu Aktywne Zabrodzie

Maj upływa nam pod znakiem sportowych wyzwań i wspaniałych spotkań:

🚴‍♂️ Majówka Turystyczna: trasa wiodła przez zaprzyjaźnione sołectwo Choszczowe – odkryj na nowo. Wraz z ekipą rowerzystów pokonaliśmy 46 km, ciesząc się pięknymi widokami i wspaniałą atmosferą.

👟 Bieg Flagi w Łochowie: wzięliśmy udział w marszu Nordic Walking na dystansie 6 km. Spotkaliśmy też naszych znajomych z Marsz Klub Wyszków oraz Stowarzyszenia Z Biegiem Dwóch Rzek . To był wyjątkowy dzień pełen sportowych emocji.

🌲 Pierwszy Trening Nordic Walking w Mostówce: w kameralnym gronie ćwiczyłyśmy technikę nordic walking i spacerowałyśmy po urokliwej Mostówce.

🎗️ Bieg Zawsze Pier(w)si – Wspólnie z Koło Gospodyń Wiejskich Gajowianki szerzyliśmy świadomość profilaktyki HPV, a na koniec siedliśmy przy wspólnym ognisku – bardzo dziękujemy za zaproszenie!

🚶‍♂️ Trening z ChodzęBoLubię Wyszków: pod okiem instruktora Arkadiusza doskonaliliśmy technikę nordic walking, a na koniec Dominika poprowadziła sesję strechingu. Było inspirująco i zdrowo!

A przed nami…

📅 19 maja (niedziela): Rekreacyjny Nordic Walking w Mostówce: ćwiczenie techniki i spokojny marsz w mostowieckich lasach: spotykamy się o 9️⃣:0️⃣0️⃣ na wrzosowiskach przy tablicy informacyjnej. Zapraszamy do wspólnego aktywnego spędzania czasu!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne sportowe chwile i zapraszamy do dalszego aktywnego udziału w naszych wydarzeniach. Razem tworzymy aktywną społeczność! 💪🌟